Piegādes politika

Mūsu produkti tiek nosūtīti no Eiropas. Mūsu dzīvnieku mantiņas tiek saražotas tikai pēc tam kad tās tiek pasūtītas, lai novērstu lieku ražošanu un ļautu mantiņām būt personalizētām. Ražošanas process parasti tiek uzsākts 1-5 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšana. Pēc ražošanas procesa beigšanas piegāde ilgst vidēji no 1 līdz 12 dienām, taču piegādes ilgums dažādās valstīs ir atšķirīgs. Dažos gadījumos piegāde uz pāris ierobežotām valstīm var aizņemt ilgāku laiku un var ilgt līdz 30 dienām.

Mēs uzsākam ražošanu lielākajai daļai mūsu preču tika pēc pasūtījumu noformēšanas, līdz ar to mēs nepieņemam pasūtījuma atteikšanas un atmaksas pieprasījumu pasūtījumiem kuri jau ir ražošanas procesā. 

Mēs nepieņemam pasūtījumu atcelšanu, ja prece jau ir izsūtīta. Mēs nepiedāvājam kompensāciju laikā, kad prece ir nosūtīta, jo tā jau ir ceļā pie jums.

Kā es varu izsekot savam pasūtījumam?

Kad pasūtījums būs nosūtīts, mēs nosūtīsim jums apstiprinājuma e-pastu ar izsekošanas numuru, tiklīdz tas būs pieejams.

Vai es joprojām varu veikt izmaiņas savā pasūtījumā?

Ja vēlaties mainīt pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu 3dpetsworld@gmail.com . Ja prece vēl nav ražošanas procesā, izmaiņu veikšanai nevajadzētu būt problēmām. Kad produkts ir ražošanā, mēs, iespējams, vairs nevarēsim veikt nekādas izmaiņas.

Kāda ir jūsu atgriešanas politika?

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu atmaksas un atgriešanas lapu.

Mēs piedāvājam piegādi ar šiem piegādes uzņēmumiem:

2022. gadā, kopā sanākot 3 līdzīgi domājošiem cilvēkiem, tie ieraudzīja iespēju tirgū radīt personalizētas rotaļlietas mājdzīvniekiem ar 3D drukas tehnoloģijas palīdzību.
 • Edgars

  Mūsu CEO un līdzidibinātājs ir uzņēmējs ar biznesa domāšanu un radošu prasmju kopumu jaunu rotaļlietu radīšanai.
 • Ralfs

  Mūsu COO un līdzidibinātājs ir ir suņu mīlis, kurš saprot kvalitatīvu rotaļlietu nozīmi jūsu pūkainajiem draugiem.
 • Kristers

  Mūsu CTO un līdzidibinātājs ir eksperts 3D drukas nozarē ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi nozarē.
 • Bruno

  Mūsu galvenais testētājs ir atbildīgs par visu mūsu jauno produktu testēšanu un atzīšanu.
 • Rodžers

  Mūsu galvenā testētāja asistents palīdz Bruno visos testēšanas jautājumos un dalās savā ieskatā par jaunizveidotajām rotaļlietām.